Сплата візового збору Великобританії – з травня 2013 тільки онлайн

Оплата візового збору за британську візу можлива лише онлайн з травня 2013р.З травня місяця 2013 року Візовий центр Великобританії в Києві приймає за всі категорії віз оплату збору тільки онлайн. Оплата (‘визы в Великобританию’) повинна виконуватись по закінченні заповнення візової онлайн-анкети-заяви, одразу після призначення дати і часу подання документів на візу в Києві. Сплатити можна картками Visa, Mastercard і навіть через з гаманців сервісу WebMoney. Вартість візового збору на візу в Великобританію тепер закріплюється не у фунтах, а в Євро. Наприклад віза в Англію (‘виза в Англию‘) для неспецифічних короткострокових поїздок і туризму “Visit – up to 6 month” коштують станом на сьогодні 100 Євро.

Така процедура дуже зручна для Візового центру і Візового відділу Посольства Великобританії, адже гроші напряму потрапляють на їхні рахунки, що не потребує утримання тої кількості касирів, які працювали раніше, а також дозволяє зекономити на таких банківських послугах, як інкасація. Для клієнтів Візового центру, які мають платіжні картки зручності на оплаті онлайн і закінчуються. А громадян, які не мають платіжних карток або електронних гаманців Вебмані – цей спосіб оплати (як єдиний доступний) взагалі дискримінує. Адже тепер таким людям створено нездоланну перешкоду у вигляді способу оплати, який вони фізично не здатні будуть виконати за відсутності згаданих інструментів електронних платежів (банківські картки і Вебмані) на момент призначення часу і дати запису для подання візової анкети-заяви і документів. Й раніше банківські довідки про наявність коштів з роздруківкою операцій за останні 6 місяців фігурували на першому місці серед документів, які рекомендувалися (на офіційному сайті Служби кордонів Великобританії м’яко рекомендується, хоча реально – безумовно вимагається Візовим відділом) для підтримання заяви на візу до Великої Британії. А в реаліях відсутність таких паперів призводила майже до 100% випадків відмов у візах (‘виза в Великобританию‘). Хоча на офіційних сайтах Великобританії вони названі серед рекомендацій, які документи можна подати для підтримки заяви, і не вказано, що насправді вони є обов’язковими і безумовно наданими Візовому відділу.

Але це лише дотичне зауваження до теми публікації (‘Великобритания визы‘). Отже, які незручності створює цей спосіб оплати візового збору Великобританією. Раніше, при оплаті за фактом подання документів на візу в Англію, заявники могли швидко і беззбитково скасувати свій візит до Візового центру, якщо в них відпала потреба у виїзді до країни Великобританія, віза стала не потрібна, передумали. Тепер же потрібно подавати додатково онлайн-заяву на повернення коштів, а власникам доларових і гривневих карток можуть повертатися суми конвертовані за курсом, що може відрізнятися від курсу на день раніше виконаної оплати. При цьому жодним чином не ліквідується проблема “порожніх” місць (зайняті місця, які не оплачені або просто зайняті наперед “про запас”). Ба більше, тепер таких місць може побільшати, адже заповнивши онлайн-анкету заявник може не мати картки, або просто мати обмеження банку на операції в Інтернеті, і таким чином зайняти “порожньо” місце.

Внести виправлення в анкету-заяву тепер теж неможливо. Треба бути надзвичайно уважною людиною, щоби коректно заповнити форму, не припуститися жодних помилок і не забути внести будь-які дрібні, але важливі коментарі. Тому що оплата візового збору прив’язується до номеру конкретної анкети, яка після завершення заповнення не припускає можливості внесення виправлень. Так функціювала онлайн-анкета і раніше, але можна було заповнити нову з виправленими помилками, а помилкову анкету просто скасувати без збитків у часі, не “заморожуючи” 100 Євро і не доплачуючи 100 Євро за виправлену анкету.

Отже що тепер, для правильного заповнення заяви-анкети на візу до Великобританії (‘Великобритания виза‘) необхідно набути професійної підготовки у вказаних вище питаннях? Простої відповіді на це питання ми не маємо. І задля економії вашого часу і нервів пропонуємо звертатись до нашого агентства щодо питань оформлення візи у Великобританію – за посиланням тут.

З Повагою, експерти з консультацій по оформленню віз за кордон.

Принагідно, хочемо висловити нашу повагу Посольству Великобританії в Україні і Візовому відділу у Варшаві, й підкреслити, що дана публікація має мотив (за Кантом 🙂 ) висловити суто аналітичний погляд, і ніякого іншого.

Зателефонувати