Про нас

номери телефонів агенції віза-ЕКСПЕРТ

Візовий центр

Агентство “Віза експерт” надає консультаційні послуги та виконує практичну роботу з підготування документів для оформлення візи до будь-якої країни світу –  зокрема у Великобританію(United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland). А також допомагаємо підготувати документи на апеляцію (оскарження) у випадках відмов в британській візі на воз’єднання родини (протягом 28 днів з дати видачі відмови) або на повторну подачу документів з успішним результатом після відмови. Громадянам у всіх регіонах України!

Навчання за кордоном. Наші фахівці також нададуть допоміжні послуги у сфері освіти для оформлення на програми навчання за кордоном, як відвідання мовних курсів у різних країнах світу, підбір шкіл та коледжів для отримання середньої освіти у Великобританії, Канаді, США, Швейцарії та навіть у Китаї. За запитом – пошук і організація вступу до університетів за кордоном на бакалаврат чи магістратуру.

ДЕ МИ ЗНАХОДИМОСЬ, ОФІС “ВІЗА ЕКСПЕРТ”. Ви легко знайдете нас за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька 16 (50 метрів від Візового центру Великобританії та Швейцарії). Увага! Про зустріч будь-ласка домовляйтесь заздалегідь. Ми приймаємо клієнтів виключно за попереднім записом у зв’язку з тим, що усі наші працівники можуть бути відсутні в офісі через необхідність подання документів до посольств. Ви можете записатись на прийом у робочі дні, на зручну для Вас годину в проміжок часу з 8:00 до 20:00.

Візовий експерт - мапа зі схемою проїзду до нашого офісу вул. Глибочицька 16

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ