Віза в Великобританію

Візи в Великобританю (United Kingdom)

Оформити візу

Орієнтовні документи, які можна подати у візовий центр Великобританії перелічені Урядом Сполученого Королівства (UK) суто для загального уявлення про докази, якими можна спробувати переконати візових офіцерів, що заявники відповідають імміграційним правилам. Перелік документів на візу громадянам України в залежності від мети візиту в Англію – ТУТ. Зауважте, що візове рішення ухвалюється не на основі списку документів, а на основі імміграційних правил Сполученого Королівтсва.
  • Важливо! Закордонний паспорт повинен мати 1 чистий з обох сторін аркуш для проставлення візи.
Стандартна віза відвідувача в Англію оформлюється протягом 3-х тижнів (в літній/зимовий період канікул термін оформлення може сягати 4 тижнів) з моменту подачі документів і біометрії у Візовому центрі. Перед тим в онлайн-системі оформлюється візова заява-анкета, відбувається оплата візового збору через інтернет і запис в чергу до Візового центру (електронна черга 7-9 днів).
  • Базові вартості наших пакетів послуг передбачають підготування документів протягом 5-7 робочих днів (або швидше, в середньому 3 дні), з моменту отримання нами усіх до останнього ваших документів, які будуть подаватися і необхідні на візу з вашої сторони.

А також з переліком інших послуг:

  • термінове оформлення візи в Великобританію;
  • подача біометрії і документів в Візовий центр без черги;
  • послуга отримання паспорту у візовзому центрі Великобританії в Києві паспорту з візою за дорученням і передача заявнику;
  • послуги перекладу документів з української мови на англійську та завірення перекладів для подачі на візу (афідавіт);
  • та інші додаткові послуги щодо отримання візи в Англію.

Та інші випадки:
Транзит – Transit.

Візи на контрактну роботу, інтернатуру, волонтерство – TIER 1, 2, 5 та інші окремі або спеціальні випадки.
Робоча віза у Великобританію – тільки за умови наявності у ВАС готового контракту з номером ліцензії роботодавця в UKVI, або простого контракту домашнього персоналу. Ми НЕ займаємось працевлаштуванням.

Зателефонувати