Віза в Великобританію

Отримайте кваліфіковану допомогу з підготування документів на потрібний вам тип візи з гарантією – введіть необхідні дані у формі “Запит – віза у Великобританію” нижче і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.
Необхідні документи на візу та вартість послуг вказані трошки нижче, під цією формою:

Запит візи у Великобританію


Виза в Великобританию: Англию, Шотландию, Уэльс, Северную Ирландию
Орієнтовні документи, які можна подати у візовий центр Великобританії  перелічені Урядом Сполученого Королівства суто для загального уявлення про докази якими можна спробувати переконати візових офіцерів, що заявники відповідають імміграційним правилам. Перелік документів – ТУТ. Зауважте, що візове рішення ухвалюється незалежно від цього переліку, на основі імміграційних правил Сполученого Королівтсва (UK).
Важливо. Закордонний паспорт повинен мати 1 чистий з обох сторін аркуш для візи.
Які краще документи надати, щоб задовольнити імміграційні правила і отримати візу – ми радимо при обслуговуванні, в залежності від мети візиту та особистих обставин заявників.
Стандартна віза в Англію оформлюється протягом 3-х тижнів (в літній період канікул термін оформлення може сягати 4 тижнів) з моменту подачі документів і біометрії у Візовому центрі. Перед тим ще 4-6 робочих днів (або швидше), з моменту отримання нами повного пакету, ваші документи підготовлюються для подачі, виконується переклад і завірення документів в бюро перекладів, в онлайн-системі оформлюється візова заява-анкета, відбувається оплата зборів до Візового центру і запис в чергу (+ електронна черга 7-9 днів).

Візи в Великобританію:

А також:

Віза на лікування в Англії – Private Medical Treatment
Віза для артиста, спортсмена – sports, entertainment, other visitor.
Транзит – Transit
TIER 1, 2, 5 and other spec.
Робоча віза у Великобританію – тільки за умови наявності у ВАС готового контракту з номером ліцензії роботодавця в UKBA, або простого контракту домашнього персоналу. Ми НЕ займаємось працевлаштуванням.

Сума витрат на деякі типи віз для прикладу – від 255 Євро на бізнес-візу в Англію, багаторазову до 6 міс. (включено візовий збір і переклад документів!); віза дитини в Англію від 220 Євро багаторазова до 6 міс.; повнолітнім віза в Англію на навчання від 255 Євро на мовні курси до 6 міс. Оплата послуг можлива по-факту, під час передачі вам підготовленого пакету документів.

Включено:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– імміграційний збір до системи охорони здоров’я (healthcare surcharge) у відповідних типах віз де це вимагається;
– призначення зручної дати на швидке медичне обстеження у відповідних типах віз де це вимагається;
– бронювання авіаквитка для візового пакету документів;
– переклад на англійську мову ваших документів, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення заяви-анкети на візу;
– призначення дати і часу співбесіди в візовому центрі;
– виконання оплати візового збору онлайн по дорученню клієнтів;
– надання вичерпного списку документів від gov.Uk;
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і практичні пропозиції по виправленню помилок;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
доставка паспорту на зручну для вас адресу по Україні;
– гарантія.

Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи на візу для подачі повторно без доплати за нашу роботу направлену на подолання відмови (сюди не входить візовий збір, кур’єрська доставка, переклад додаткових документів та необов’язкові додаткові послуги – все потрібно буде оплатити додатково) або підготуємо наданий вами дублікат пакету документи на апеляцію (збір апеляційного Трибуналу та доставка документів оплачується додатково).

Подача документів на візу без черги, термінова віза в Великобританію та інші додаткові послуги для вашої зручності, які ви можете замовити за бажанням

– бронювання програми навчання – безкоштовно*;
– термінова подача на візу (на третій день з моменту отримання усіх документів і оплати візового збору) + 50 Євро/особа;
– негайна подача документів без черги (сьогодні/завтра) + 160 Євро/особа;
– прискорення рішення Візового відділу і отримання візи терміново за 4-10 робочих днів з моменту подачі документів +200 Євро/особа;
– подача після самостійно отриманої (або через інше агентство) відмови у візі + 100 Євро/особа;
– VIP-сервіс. Зустріч в аеропорту або на залізничному вокзалі. Трансфер (E-class) до нашого офісу. Заповнення візової анкети за 1 годину (час буде дотримано лише за умови наявності у вас повного пакету документів і інформації для всіх пунктів анкети), кава/чай. Трансфер до візового центру. Пріоритетний вхід до Візового центру поза чергою. Premium lounge (VIP-зала) у Візовому центрі. Трансфер від Візового центру на адресу в м.Києві або аеропорт/вокзал. Після розгляду у Візовому відділі доставка паспорту кур`єром на адресу по Україні. Вартість пакету послуг – 380 Євро/особа.
– VIP-SUPER-сервіс. Це VIP-сервіс з отриманням візи за 4-10 робочих днів – 580 Євро/особа.
*наша агенція не потребує оплати послуги бронювання навчання за умови оплати навчання безпосередньо закладу і подальшого відвідання оплаченої програми. Виключно на цих умовах ми зможемо отримати студентське запрошення для візи на ім’я клієнта.

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі згори і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.

Звертаючись до нас за консультацією або за послугами ви заздалегідь погоджуєтесь на можливу відмову в обслуговуванні/консультації або ненадання вам послуг і/або консультації (або не надання відповіді на запит) без пояснення причин з нашого боку.

Думок на тему “Віза в Великобританію”

Коментарі вимкнені.