Бізнес, службова поїздка

Отримайте допомогу з підготування документів на бізнес-візу, службову або робочу поїздку в Великобританію (Англію) – введіть необхідні дані у формі нижче і натисніть “НАДІСЛАТИ”.  Ви отримаєте на електронну пошту або в СМС підтвердження вартості потрібної вам візи і інструкцію для подальшого підготування ваших документівОплата послуг можлива по факту – при передачі вам документів підготовлених на візу документів.

Запит візи у Великобританію

Узагальнений список документів які вимагає візовий центр Великобританії:
– інформація про мету візиту – бізнес/службова/робоча поїздка до Сполученого Королівства;
– закордонний паспорт з 1 чистим з обох сторін листком;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові (овал від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– візова анкета-заява;
інші документи, які ми рекомендуватимемо в індивідуальному порядку в залежності від особистого стану заявника та особливостей візиту.
Повний і точний список вимог до заявників на багаторазову бізнес-візу (службовий або робочий візит) і які потрібні документи на Business Visitor Visa дивіться в Параграфі 46 (G-L) Імміграційних Правил Великобританії.

Сума витрат на оформлення бізнес візи в Великобританію – 250 Євро на мультивізу до 6 міс. з метою здійснення ділових візитів, службових поїздок, відвідання виставок та інш. (включено візовий збір і переклад документів!).
Включено:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– бронювання авіаквитка для візового пакету документів;
– переклад на англійську мову ваших документів, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення заяви-анкети на візу;
– призначення дати і часу співбесіди в візовому центрі;
– консультація по оплаті візового збору онлайн;
– надання вичерпного списку документів відповідно вимог gov.Uk;
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і практичні пропозиції по виправленню помилок;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
доставка паспорту міжнародною кур’єрською службою на зручну адресу по Україні;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи для подання на візу другий раз без доплати за нашу роботу із подолання відмови (сюди не входить візовий збір, переклад додаткових документів, доставка паспорту по Україні, додаткові послуги – все це потрібно буде сплатити додатково).

За додаткову плату по-домовленості ви можете замовити – термінова віза в Великобританію, ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового Центру, тощо), реєстрацію на виставку/конференцію, інші обов’язкові документи.

Якщо звертаєтесь до нас із запитом на консультацію і/або на наші послуги ви автоматично погоджуєтесь на можливу відмову (не надання відповіді) в наданні вам послуг і консультації без пояснення причин з нашого боку.

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі згори і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.

Думок на тему “Бізнес, службова поїздка”

Коментарі вимкнені.