Відвідання родини

Замовте послуги з підготування документів на вашу візу для відвідання родини, батьків, дітей, дідусів, бабусь в Великобританії (Англії) – впишіть необхідні дані у формі праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ” (з мобільного пристрою – ТУТ). Ми відповімо вам на електронну пошту або в СМС, надішлемо підтвердження вартості вашого типу візи і інструкцію з подальших дій на оформлення документів. Оплата послуг можлива по-факту – при передачі вам документів на візу.

Орієнтовний список документів на візу Family Visitor в Англію:
– докази родинного зв’язку;
– закордонний паспорт з 1 аркушем чистим з обох сторін для візи;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові (від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– інші документи ми порекомендуємо в індивідуальному порядку з метою виконання ВСІХ вимог для отримання візи.
Незважаючи на те, що при заповненні онлайн-анкети необхідно вибирати саме тип Family Visitor, в Імміграційних Правилах Великобританії відсутній окремий параграф про таку візу. Візові офіцери в ухваленні рішень спираються на Параграф 41 Імміграційних Правил Великобританії, за яким слід збирати повний пакет документів для дотримання усіх вимог на мультивізу Family Visitor.

Сума витрат на оформлення візи родича в Англію – від 255 Євро на мультивізу до 6 міс. Family Visitor з наявними особистими фінансовими можливостями (включено візовий збір і переклад документів!) і від 275 Євро “фемілі візітор” якщо поїздка оплачується з підтримкою спонсора. Якщо ваш член сім’ї є громадянином однієї з країн ЄС або Швейцарії (але не Великобританії) – перейдіть на сторінку Фемілі Перміт (EEA Family Permit).
Включено:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– заброньований авіаквиток на час візового процесу;
– переклади ваших документів на англійську, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення правильної онлайн-форми на візу;
– призначення зручної для вас дати і часу співбесіди на наявні вільні місця в черзі до візового центру;
– оплата візового збору онлайн;
– надання списку потрібних документів відповідно довідок gov.uk;
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і інформування про помилки;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
– доставка паспорту з візовим рішенням на зручну для клієнта адресу по Україні;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи для подачі заяви на візу другий раз без доплати за нашу додаткову роботу направлену на подолання відмови (окрім візового збору, перекладу додаткових документів, доставки паспорту по Україні, (додаткових послуг за вашої потреби) – все це потрібно буде сплатити додатково) або підготування документів на апеляцію (апеляційний збір сплачується додатково).

Послуги по-домовленості за додаткову оплату – термінова віза в Великобританію, подача без черги, бронювання готелю в Великобританії, ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового центру, тощо), інші обов’язкові документи.

Якщо звертаєтесь до нас із запитом на консультацію і/або із замовленням послуг ви заздалегідь погоджуєтесь на малоймовірну але можливу відмову (не надання відповіді) в наданні вам послуг і/або консультації без пояснення причин з нашого боку.

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.