EEA Family Permit

Віза (дозвіл на в’їзд в Великобританію) дружині/чоловіку, дитині та членам родини громадян Євросоюзу, Ісландії, Норвегії, Ліхтенштейну та Швейцарії – European Economic Area (EEA) family permit to UK. Тут ви можете замовити візову підтримку з гарантією для підготування документів на візу дружини, дитини або родича громадян Євросоюзу, а точніше країн Єдиного Європейського Економічного простору. Для цього заповніть форму запиту нижче і натисніть кнопка “Надіслати” внизу форми. Ми відповімо в найкоротші терміни із підтвердженням вартості послуг та подальший процес співпраці.

Запит візи у Великобританію

Оплата послуг можлива по-факту – при передачі вам пакету документів підготовлених до подання на візу.ЕЕА фемили пермит Англия (Великобритания)

Документи на “візу” фемілі перміт для членів родини громадян ЄЕП:
– закордонний паспорт з 1 аркушем чистим з обох сторін для візи;
– заповнена візова анкета-заява;
– дві кольорові фотографії обличчя 3,5*4,5 см;
– також інші обов’язкові документи, які ми порекомендуємо під час обслуговування, адже повний перелік документів на візу в Великобританію залежить від особистого стану справ заявника та спонсора.

В разі підготування документів без допомоги нашого агентства – рекомендуємо вивчити відповідні регуляційні законодавчі акти, для розуміння повного списку документів, які ви повинні надати для отримання візи EEA family permit – це Immigration (European Economic Area) Regulations 2006 а також Free Movement of Persons Directive 2004/38/EC.

Вартість витрат на оформлення візи “EEA Family Permit” в Великобританію (Англію)  200 ЄВРО З ПОВНОЮ ГАРАНТІЄЮ (повернення 100% оплати, якщо не дадуть візу).
До витрат включено:
– консультація відповідно справ заявник;
– візовий збір не стягується Візовим центром Великобританії на цей тип візи;
– бронювання авіаперельоту на період візової справи;
– переклад всіх потрібних документів;
– завірення перекладів в бюро;
– коректне заповнення візової онлайн-анкети;
– бронювання вільного місця для подання документів у зручний для вас день і час роботи Візового центру;
– формування списку потрібних документів відповідно особливостей вашої заяви;
– поради з правильного оформлення ваших персональних документів;
– перегляд ваших документів на наявність помилок;
– інформування про процес подання документів і біометрії в Візовому центрі;
– доставка паспорту на зручну для клієнта адресу в Україні;
– гарантія на нашу роботу.
Гарантія на нашу роботу: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми повернемо 100% фактично отриманої від вас оплати. АБО (на ваш вибір) підготуємо надані вами повторно документи для подачі заяви на EEA faamily permit вдруге без будь-яких доплат за нашу додаткову роботу на подолання відмови. АБО підготуємо зібраний вами дублікат поданих раніше документів на апеляцію (апеляційний збір і доставка документів в UK сплачується додатково).

Додаткові послуги за домовленістю і додаткову оплату – ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового центру, тощо), інші обов’язкові документи.

Для уточнення тарифу за підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі згори і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.

Зі зверненням по консультацію і/або для замовлення послуг ви по-замовчуванню згодні на обробку ваших персональних даних та малоймовірну але можливу відмову (не надання відповіді) в наданні вам послуг і/або консультації без пояснення причин з нашого боку.

2 думок про “EEA Family Permit”

Коментарі вимкнені.