Артисти, спортсмени

Замовте послуги підготування ваших документів на візу в Великобританію для учасника культурного або спортивного заходу – на прослуховування, виступи, концерти, конкурси, спортивні змагання, шоу, олімпіади та чемпіонати. Вкажіть ваші дані у формі “Запит візи у Великобританію” праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ” (а з мобільного пристрою – ТУТ). Інструкцію з подальших кроків для отримання візи ми направимо на вказаний вами E-mail, а також підтвердимо вартість візових послуг на електронну пошту або в СМС. Можлива оплата по-факту – при передачі документів підготовлених до подання на візу.

Для отримання візи Sports Visitor, Entertainment Visitor (віза для артиста, спортсмена та інше) потрібно надати:
– підтвердження мети візиту;
– закордонний паспорт з 1 чистим з обох сторін аркушем для візи;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові, (овал голови від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– інші обов’язкові документи, які ми порадимо в процесі обслуговування після отримання заявки від вас.

Повні вимоги до документів на візу спортсмена та артиста викладено в Параграфі 46M Sports Visitor та Параграфі 46S Entertainer Visitor  Імміграційних Правил Великобританії.

Сума витрат на оформлення візи – 300 Євро (!включено візовий збір, бронювання авіаквитка для візового пакету, оформлення перекладів документів з завіренням в бюро).
Включено:
– попереднє консультування;
– візовий збір;
– авіабронювання для пакету документів;
– переклад документів на англійську із завіренням в бюро;
– оформлена візова анкета;
– призначення зручної дати і часу подачі документів Візовий центр на вільні місця;
– роз’яснення методів оплати візового збору;
– вказівки з коректного підготування текстів ваших персональних документів;
– виявлення помилок в документах і поради з їх виправлення;
– інструкції по процесу здачі документів в Візовому центрі;
– доставка паспорту на зручну для клієнта адресу в Україні;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вказівок, вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи на візу для подачі повторно без доплати за нашу роботу направлену на подолання відмови (окрім візового збору, перекладу додаткових документів, доставки паспорту по Україні, (додаткових послуг за вашої потреби) – все це потрібно буде сплатити додатково) або підготуємо наданий вами дублікат пакету документи на апеляцію (збір апеляційного Трибуналу та доставка документів оплачується додатково).

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.

Звертаючись до нас по консультацію або за послугами ви заздалегідь погоджуєтесь на можливу відмову в наданні вам послуг і/або консультації (або не надання відповіді на запит) без пояснення причин з нашого боку.