Вчити англійську, курси

Віза в Великобританію (Англію) Special Visitor для вивчення англійської мови або відвідання інших коротких курсів в Сполученому Королівстві. Замовте наші послуги з підготування документів на візу – введіть необхідні дані у формі нижче і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На свою електронну пошту або в СМС ви отримаєте інструкцію для подальшого підготування ваших документів і підтвердження вартості потрібного вам типу візи. Оплата послуг можлива по-факту – при передачі вам документів підготовлених для подання на візу.

Запит візи у Великобританію

Узагальнений список документів особам від 18 років і дорослішим:
– підтвердження курсу або програми навчання;
– закордонний паспорт з 1 чистим з обох сторін аркушем для візи;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові (від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– індивідуально ми рекомендуватимемо всі потрібні документи для повного виконання вимог Візового офіцера в наданні вам візи.
Повний і точний список вимог до заявників на такий тип візи до Великобританії  – Параграф 56 (K-M) Імміграційних Правил Сполученого Королівства (UK): візит з метою вивчення англійської мови або на курси навчання Student Visitor.

Сума витрат на візу для відвідання курсів у Великобританії – 255 Євро на візу для навчання англійській мові або на курси до 6 міс.. Вже включено витрати на візовий збір і переклад документів, їх завірення, отримання паспорту по дорученню та його доставка по Україні!. А також 550 Євро – віза до 11 місяців Extended Student Visitor для довготермінового курсу англійської мови від 7 до 11 місяців.

В разі замовлення вами наших послуг із зарахування на курс англійської мови – ми надамо знижку 50 Євро на свою “візову підтримку” і безкоштовну послугу зарахування до навчального закладу. Це пов’язано з тим, що наш фахівець-радник з питань навчання за кордоном є учасником Глобального Каталогу Освітніх Агентів під егідою Британської Ради- ТУТ, а також має Education UK Certificate for Councellors. Перевага нашого посередництва для вас полягає у тому, що в разі виникнення суперечливих ситуацій із британським навчальним закладом ми матимемо право надавати Вам консультативну підтримку та захищати ваші інтереси, звертатись до британської сторони в якості Вашого представника-агента.

До суми витрат на візу включено:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– для Extended Student Visitor включено оплату healthcare surcharge;
– бронювання авіаквитка для візового пакету документів;
– переклад на англійську мову ваших документів, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення заяви-анкети на візу;
– допомога в організації медичного обстеження потрібного на візу Extended Student Visitor;
– призначення дати і часу співбесіди в візовому центрі;
– консультація по оплаті візового збору онлайн;
– надання вичерпного списку документів рекомендованого на gov.uk;
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і практичні пропозиції по виправленню помилок;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
– доставка паспорту з рішенням щодо візи на зручну для клієнта адресу по Україні;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи для подачі заяви на візу другий раз без доплати за нашу додаткову роботу з опрацювання причин відмови (сюди не входить візовий збір, переклад додаткових документів, доставка паспорту по Україні, додаткові послуги – все це потрібно буде сплатити додатково).

Додаткові послуги за доплату по-домовленості – термінова віза в Англію, реєстрація на мовні курси або в школу англійської мови чи в університет, ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового центру, тощо), інші обов’язкові документи.

У разі звернення до нас в будь-якій формі ви таким чином даєте згоду на обов’язкову умову – малоймовірну але можливу відмову (не надання відповіді) в наданні вам консультації і/або послуг без пояснення причин.

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі згори і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.