Лікування, оздоровлення

Скористайтесь нашими послугами підготування документів на візу в Великобританію з метою приватного лікування, медичного обстеження або консультації лікаря – введіть необхідні дані у формі “Запит візи у Великобританію” праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ”(у версії сайту для мобільного пристрою – ТУТ). На ваш e-mail або в СМС ми направимо інструкцію з подальших кроків оформлення документів і підтвердження вартості візи в залежності від вашої особистої ситуації. Оплата послуг можлива по-факту – при передачі підготовлених документів на візу.

Для отримання візи Visitor for private medical treatment потрібно:
– підтвердження тривалості лікування;
– закордонний паспорт з 1 чистим з обох сторін аркушем для візи;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові, (овал голови від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– для дітей свідоцтво про народження та заява батьків про згоду на виїзд в Великобританію;
– підтвердження, що пацієнт не несе ризиків для суспільства;
– підтвердження наявності коштів на лікування, обстеження або консультацію;
інші документи, які ми порадимо в процесі обслуговування після отримання заявки від вас.

Повні вимоги до заявників на візу для отримання приватних медичних послуг викладені в Параграфі 51 Імміграційних Правил Великобританії.

Вартість витрат на оформлення візи для лікування в Англії – 300 Євро (включено візовий збір, авіабронювання, завірений переклад документів  на англійську мову).
Включено:
– вступна консультація;
– візовий збір;
– бронювання авіаквитка під візовий пакет;
– переклади документів на англійську мову із завіренням в бюро;
– підготовлена анкета на візу;
– призначення зручної дати і часу подачі документів Візовий центр на вільні місця;
– роз’яснення методів оплати візового збору;
– вказівки з коректного підготування текстів ваших персональних документів;
– виявлення помилок в документах і поради з їх виправлення;
– інструкції з процесу здачі документів в Візовому центрі;
– доставка паспорту з рішенням по візі на зручну для клієнта адресу в Україні;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вказівок, вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи на візу для подачі повторно без доплати за нашу роботу направлену на подолання відмови (окрім візового збору, перекладу додаткових документів, доставки паспорту по Україні, (додаткових послуг за вашої потреби) – все це потрібно буде сплатити додатково) або підготуємо наданий вами дублікат пакету документи на апеляцію (збір апеляційного Трибуналу та доставка документів оплачується додатково).

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.

Звертаючись до нас по консультацію або за послугами ви заздалегідь погоджуєтесь на можливу відмову в наданні вам послуг і/або консультації (або не надання відповіді на запит) без пояснення причин з нашого боку.