Нареченим – заручини, шлюб

Наша агенція надає висококваліфіковану допомогу з підготування документів на візу нареченим в Великобританію для укладення шлюбу.
Замовте наші послуги з підготування документів на оформлення візи нареченої/нареченого з метою реєстрації шлюбу в Великобританії, заповніть форму запиту що праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ” (з версії сайту для мобільних пристроїв – ТУТ). На ваш E-mail або в СМС ми надамо інформацію про точну вартість потрібної вам візи в залежності від ваших умов, а також інструкцію для подальшого підготування ваших документів. Оплата послуг можлива по-факту – в момент передачі вам вже підготовлених документів для подачі на візу.

Документи на візу Fiance або Mariage Visitor до Великобританії:
– підтвердження наміру реєстрації шлюбу або спільного проживання;
– закордонний паспорт з 1 аркушем чистим з обох сторін для візи;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові (від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– індивідуально ми порекомендуємо вам повний список документів для максимально можливого уникнення відмови у візі.
Повний і точний список вимог до заявників на візу Marriage Visitor викладено в Параграфі 56D, Частина 2 Імміграційних Правил Великобританії. З повними вимогами до заявників на візу Fiance або цивільного партнера можна ознайомитись в Параграфі 289AA, Частини 8 Іміграційних Правил Великобританії та в Додатку FM.

Сума витрат на оформлення візи – 270 Євро не імміграційна Marriage Visitor віза до 6 міс. (включено візовий збір і переклад документів!) і 1650 Євро імміграційна Fiance віза (включено візовий збір і переклад документів!). В залежності від особливостей вашого індивідуального стану вам підійде один з цих типів віз. Marriage Visitor – це тимчасовий візит в Великобританію з метою реєстрації шлюбу і повернення в Україну, після цього ви зможете заявити документи на візу дружини/чоловіка так само в Україні для остаточного отримання легального імміграційного статусу в Великобританії. Інший варіант – Fiance віза нареченої/нареченого, яка дозволяє подати пакет документів на імміграцію в якості дружини/чоловіка залишаючись у Великобританії після реєстрації шлюбу; але потрібно так само встигнути переоформити статус візи за 6 місяців до закінчення дії візи нареченого/нареченої.
До витрат на візу включено:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– бронювання авіаквитка для візового пакету документів;
– переклад на англійську мову ваших документів, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення заяви-анкети на візу;
– призначення дати і часу співбесіди в візовому центрі;
– консультація по оплаті візового збору онлайн;
– надання вичерпного списку документів відповідно інструкції gov.Uk;
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і практичні пропозиції по виправленню помилок;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
– доставка паспорту з візовим рішенням на зручну для клієнта адресу по Україні;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи для подачі на візу другий раз без доплати за нашу роботу із подолання відмови (окрім візового збору, перекладу додаткових документів, доставки паспорту по Україні, (додаткових послуг за вашої потреби) – все це потрібно буде сплатити додатково) АБО підготуємо надані вами повторно документи для подачі на апеляцію (збір апеляційного Трибуналу і доставку документів в Великобританію потрібно буде сплатити додатково).

Додаткові послуги за домовленістю з доплатою – віза в Англію терміново, ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового центру, тощо), інші обов’язкові документи.

Звертаючись до нас за консультацією або за послугами ви заздалегідь погоджуєтесь на можливу відмову в наданні вам послуг і/або консультації без пояснення причин з нашого боку.

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.