Освіта – TIER 4

Віза TIER 4 на освіту в Великобританії (в школі, коледжі, університеті) або для підготовчих чи професійних курсів навчання. Ця віза також надає право на роботу. Зверніться до нас по допомогу – введіть необхідні дані у формі праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ”(а в разі користування сайтом зі смартфону або планшету – ТУТ). На електронну пошту або в СМС ми повідомимо вартість потрібного вам типу візи і надамо інструкцію подальших дій з підготування ваших документів на візу. Можлива оплата послуг по-факту – при передачі вам підготовленого пакету документів на візу.

В разі замовлення наших послуг з підготування документів на візу – ми надамо безкоштовну послугу з консультації та зарахування до школи, коледжу або вищого навчального закладу Сполученого Королівства, як радник із сертифікатом British Council та EducationUK з питань освіти в Великобританії. Це підтверджується сертифікатом Британської Ради ТУТ. Лише у випадку оформлення через наше посередництво, в разі виникнення у Вас спірних ситуацій із британським навчальним закладом ми зможемо надати Вам консультативну підтримку та звертатись до британської сторони в якості Вашого представника-агента.

Узагальнений список документів, які можуть знадобитися для отримання студентської візи наведено далі. Але пам’ятайте, що потрібний вам пакет документів різниться в залежності від кваліфікаційного рівня програми (NQF level), від тривалості навчання, від способу зарахування на освітню програму, від віку студентів, від місця проживання студентів – можуть бути потрібні додаткові документи (наприклад private foster arrangment) або навпаки достатньо паспорту, підтвердження наявності коштів, фотографії і CAS. Нижче, під списком документів ми даємо посилання на оригінальні інструкції Уряду Великобританії для отримання візи студента Tier 4 в Великобританію.
Приблизний список документів на візу TIER 4 студент:
– закордонний паспорт або дитячий проїзний документ (ДПД) з 1 чистим аркушем для візи;
– 2 паспортних фотографії 3,5*4,5 см, не старіші 6 міс., кольорові;
– підтвердження рівня володіння англійською мовою (тільки визнані Gov.UK сертифікати);
– номер дійсного CAS;
– доказ наявності забезпечення на час навчання в Сполученому Королівстві (якщо проживання організовано окремо від навчання: в Лондоні 9200 фунтів стерлінгів, поза Лондоном та по Великобританії 7400 ф.с.);
Курс валют посольство перевіряє по вартості продажу фунтів за гривні на сайті: www.oanda.com/convert/classic.
– та решта обов’язкових документів, котрі ми порадимо в залежності від рівня навчання (вища/середня освіта) та особистого стану заявника.

Повний список вимог, які потребує віза TIER 4 в Великобританію, як правильно оформлювати документи і яке забезпечення повинно бути заздалегідь організовано для неповнолітніх студентів в Англії – це частина 6А, розділи “віза Tier 4 (General) Student” і “Tier 4 (Child) Student віза” Імміграційних правил Сполученого Королівства (параграфи 245ZT – 245ZZE).
Додаткова інструкція для правильного підготування документів на візу студента, відповіді на найпоширеніші запитання наведені в офіційній брошурі “Віза Tier 4 студентська в Великобританію – посібник з візової політики” Великобританії (Англії, Шотландії, Уельсу, Північної Ірландії).

Вартість суми витрат – 1025 Євро на візу TIER4 до 1 року, 1275 Євро віза студента в Англію на 2 роки, 1525 Євро віза для здобуття освіти на 3 роки, 1775 Євро віза студента в Великобританію на 4 роки, і т.д.
До суми витрат включено:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– імміграційний збір до системи охорони здоров’я (healthcare surcharge)
– заброньований авіаквиток на час візового процесу;
– призначення зручної дати для проведення швидкого (декілька годин) тесту на туберкульоз з отриманням сертифікату про стан здоров’я котрий визнається Візовим відділом Посольства Великобританії (по-можливості запишемо на зручний для вас день і час);
– переклади ваших документів на англійську, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення правильної онлайн-форми на візу;
– призначення зручної для вас дати і часу співбесіди на наявні вільні місця в черзі до візового центру;
– оплата візового збору онлайн;
– надання списку потрібних документів відповідно довідок gov.uk;
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і інформування про помилки;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
– доставка паспорту по Україні на зручну для клієнта адресу;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи для подачі заяви на візу другий раз без доплати за нашу додаткову роботу направлену на подолання відмови (окрім візового збору, перекладу додаткових документів, доставки паспорту по Україні, (додаткових послуг за вашої потреби) – все це потрібно буде сплатити додатково) або підготування документів на апеляцію (апеляційний збір і доставка документів в Великобританію сплачуються додатково).

Послуги по-домовленості за додаткову оплату – віза в Великобританію терміново !, подача документів без черги, зарахування в будь-який навчальний заклад, ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового центру, тощо), інші обов’язкові документи.

Ваше звернення до нас із запитом на консультацію і/або із замовленням послуг несе в собі вашу згоду на додаткову умову – малоймовірну але можливу відмову (не надання відповіді) в наданні вам послуг і/або консультації без пояснення причин з нашого боку.

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.