Туризм, гостьовий візит

Замовте послуги з підготування документів на вашу туристичну, гостьову візу в Великобританію (Англію) або з метою іншого короткого візиту до UK – введіть необхідні дані у формі нижче і натисніть “НАДІСЛАТИ”. Ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи на електронну пошту або в СМС, а також інструкцію для подальшого підготування ваших документів нашою агенцієюОплата послуг можлива по факту – під час передачі вам підготовленого пакету документів на візу.

Запит візи у Великобританію

Узагальнений список документів які вимагає візовий центр Великобританії:
– туристичне бронювання або запрошення в гості;
– закордонний паспорт з 1 чистим з обох сторін аркушем;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові, (овал голови від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– інші документи відповідно нашої індивідуальної консультації з огляду на індивідуальні особливості поїздки.
Повний і точний список вимог до заявників на мультивізу General Visitor викладено в Параграфі 41 Імміграційних Правил Великобританії.

Сума витрат на оформлення візи – 255 Євро на General Visitor мультивізу до 6 міс. (включено візовий збір і переклад документів!) і від 270 Євро для заявників на гостьову візу або чия поїздка оплачується з підтримкою спонсора. Такий тип візи видається туристам до Великобританії, для відвідання родичів, друзів і знайомих, інших візитерів до Сполученого Королівства та певних специфічних візитів (на кшталт супроводу академічних візитерів або з метою археологічних розкопок)
Сюди включено:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– бронювання авіаквитка для візового пакету документів;
– переклад на англійську мову ваших документів, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення заяви-анкети на візу;
– призначення дати і часу співбесіди в візовому центрі;
– консультація по оплаті візового збору онлайн;
– надання вичерпного списку документів відповідно інструкції gov.Uk;
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і практичні пропозиції по виправленню помилок;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
– доставка паспорту кур’єрською службою на зручну адресу по Україні;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи для подачі на візу другий раз без доплати за нашу роботу із подолання відмови (сюди не входить візовий збір, переклад додаткових документів, доставка паспорту по Україні, додаткові послуги – все це потрібно буде сплатити додатково).

Додаткові послуги за домовленістю з доплатою – термінова віза в Англію, бронювання/запрошення, інші обов’язкові документи, ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового центру, тощо).

Звертаючись до нас за консультацією або за послугами ви заздалегідь погоджуєтесь на можливу відмову в наданні вам послуг і/або консультації без пояснення причин з нашого боку.

Для уточнення тарифу з підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі згори і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.

Думок на тему “Туризм, гостьовий візит”

Коментарі вимкнені.