Дружині, чоловіку

Віза для дружини, чоловіка що перебувають у зареєстрованому або цивільному шлюбі з громадянами Великобританії.
Послуги з підготування документів з гарантією на візу дружини або чоловіка для імміграції на проживання в Великобританії (Англії) – заповніть форму запиту на нашому сайті і надішліть (кнопка “Надіслати” внизу, а у версії сайту для мобільного пристрою – ТУТ). У відповідь на електронну пошту або в СМС ми підтвердимо вартість послуг та надамо інструкції з подальшого формування вашого пакету документів на візуОплата послуг можлива по-факту – при передачі вам підготовлених документів на візу.

Список документів на візу нареченої або нареченого, дружини або чоловіка у Великобританію:
– забезпечення сім’ї;
– документ про знання англійської мови на рівні CEFR A1;
– закордонний паспорт з 1 аркушем чистим з обох сторін для візи;
– заповнена анкета-заява з оплаченим візовим збором;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові (від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– документи які ми порекомендуємо вам в індивідуальному порядку для максимально можливого уникнення відмови у візі.
Повний перелік вимог до заявників на візу дружини/чоловіка Spouse – Family Member Visa for Wife or Husband, civil or unmarried partner – вказано в Частині 8 Імміграційних правил Сполученого Королівства та в Додатку (Appendix) FM “Члени родини”, який і рекомендуємо вам уважно вивчити.

Сума витрат на таку візу – 3250 Євро, мультивіза до 33 місяців Family Member  UK visa – Fiance, Spouse, CivilPartner. Це віза в Великобританію для чоловіка чи дружини, нареченої чи нареченого, або цивільного партнера.Візовий збір і healthcare surcharge включено, а також переклад документів із завіренням! З гарантією, або ми відшкодуємо 900 Євро.

Якщо ваш чоловік/дружина є громадянином однієї з країн ЄС або Швейцарії (але не Великобританії) – перейдіть на сторінку Фемілі Перміт (EEA Family Permit).

Сума витрат покриває:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– імміграційний збір до системи охорони здоров’я (healthcare surcharge);
– заброньований авіаквиток на час візового процесу;
– переклади ваших документів на англійську, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення правильної онлайн-форми на візу;
– призначення зручної для вас дати і часу співбесіди на наявні вільні місця в черзі до візового центру;
– оплата візового збору онлайн;
– надання списку потрібних документів відповідно довідок gov.uk;
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і інформування про помилки;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
– доставка паспорту по Україні на зручну для клієнта адресу;
– гарантія.
Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи для подачі заяви на візу другий раз без доплати за нашу додаткову роботу направлену на подолання відмови (окрім візового збору, перекладу додаткових документів, доставки паспорту по Україні, (додаткових послуг за вашої потреби) – все це потрібно буде сплатити додатково) або підготуємо зібраний вами дублікат візових документів на апеляцію (апеляційний збір та доставка документів в Великобританію сплачується додатково). Або відшкодуємо 900 Євро.

За додаткову плату і по-домовленості можуть бути надані додаткові послуги – доставка паспорту додому або в ваш офіс, ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового центру, тощо), інші обов’язкові документи.

Звернення по консультацію і/або для замовлення послуг ви автоматично включає вашу згоду на малоймовірну але можливу відмову (не надання відповіді) в наданні вам послуг і/або консультації без пояснення причин з нашого боку.

Для уточнення тарифу за підготування документів на потрібний вам тип візи – введіть необхідні дані у формі праворуч і натисніть “НАДІСЛАТИ”. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості потрібної вам візи.