Послуги візової підтримки. Бронювання авіаквитків і готелів онлайн для візи. Переклад візових та інших документів.

Пакет послуг “Подання анкети і документів”

120 Євро

Що ви отримаєте:

100% передплата. Письмові рекомендації і підтвердження про реєстрацію у Візовий центр ви отримаєте на і-мейл. Ми зателефонуємо вам і прокоментуємо подальші ваші дії.

Окремо пропонується:
2000 грн. консультація-співбесіда

Не є частиною пакету послуг, не обов’язкова. Пропонуємо замовити на розсуд заявників.

З цією послугою ви отримуєте індивідуально складений під ваші особисті обставини список документів. Послуга може зберегти ваш час, наприклад, знизивши імовірність необхідності доносити додаткові документи які ви не вважали важливими і не проінформували про них агентство. А також включає письмові пояснення, як одразу правильно оформити ті чи інші довідки або документи.
Після отримання вашого індивідуального списку документів на візу ви також зможете  змінити вибір – обрати інший пакет послуг, чи скористатися лише окремими додатковими послугами за потреби.
Складений під ваші актуальні особисті обставини список документів актуальний 30 днів з моменту проведення консультації-співбесіди.

Незалежно від користування пакетами послуг, або в додаток до них ви можете замовити виокремлені послуги/роботи з підготування документів на візи.
А саме:

 • телефонна консультація “попередня оцінка шансів” 500 грн. Оформлення результатів письмово (надішлемо на і-мейл) + 500 грн.
 • переклад документів на англійську мову (150 грн. за тисячу знаків з пробілами якщо документ українською або російською, 320 грн. за тис.зн. з пробілами за переклад з інших мов на англійську).
 • консультація-співбесіда із формуванням індивідуального списку наявних у вас документів з якими у ваших особистих обставинах дійсно можливо отримати візу, 2000 грн.
 • підготування повних, готових текстів допоміжних документів (запрошення, мотивація, програма туру і т.ін.) – 1000 грн. за документ.
 • заповнення паперових форм 300 грн./сторінка.
 • бронювання готелю 600 грн. (безоплатно в разі внесення наперед депозиту в сумі повної вартості проживання для викупу після отримання візи).
 • авіабронювання 600 грн. (безоплатно в разі внесення наперед депозиту в сумі повної вартості авіаквитка для викупу після отримання візи).
 • отримання паспортів за дорученням, перевірка візи на відсутність помилок і пересилання на відділення “Нова Пошта” у вашому місті – 600 грн/паспорт. Візовий центр може запропонувати свою послугу кур’єрської доставки (без перевірки правильності видачі вашої візи), замовлення послуги Візового центру можливо не пізніше початку подачі у них документів – користуйтеся за зручністю.
 • бронювання і адміністрування оплати додаткових сервісних послуг Візових центрів (запис на подачу без черги, не здавати паспорт до візового рішення, тощо наприклад у Візовому центрі Великобританії https://bit.ly/2HYxMzy). 15% від вартості послуги +гривневий еквівалент її повної вартості для сплати.
 • адміністрування оплати візового збору: 15% його вартості +гривневий еквівалент повної вартості візового збору для сплати. Якщо не включено в обрану вами послугу. Сюди входить і призначення дати і часу подачі документів в Візовий центр. Та реєстрація в списки на вхід до Візового центру.
 • підготування онлайн-анкети окремо від пакетів послуг 2000 грн./анкета на основі повністю заповненого опитувального листка і усіх документів без виключення в наявності. Без присутності заявників.
 • супровід (зустріч) за півгодини перед заходом до Візового центру 600 грн.
 • очікування виходу заявників після подачі документів та біометрії 600 грн./година.
 • термінове виправлення помилок в перекладах документів, терміновий друк документів 600 грн. + фактичні витрати.
 • термінове виконання послуги (за 24 години з моменту отримання усіх документів без виключення і всієї необхідної інформації) – вартість збільшується в два рази.
 • якщо послуга не передбачає присутності заявників – наприклад телефонна консультація, заповнення анкети, переклад документу – тоді вартість за кожну з таких робіт/послуг при виконанні в присутності заявників збільшується в два рази.

Що стосується лише візи в Великобританію:

 • подача після відмови у візі на 10 років: +200 Євро +збір за запит витягу про причини такого рішення з кожного такого заявника в замовленні.