Набір кандидатів 2018 для швидкої імміграції в Канаду, провінцію Альберта

Канада дала старт експрес-імміграції до провінції Альберта

Провінція Альберта має намір запустити в січні 2018 р. потік експрес-іміграції, що дозволить провінції використати частину її квоти з Альбертської імміграційної номінальної програми (AINP) для відбору кандидатів експрес-в’їзду в заявку до міністерства з питань Імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC).

Зробивши це, Альберта, нарешті, приєднається до більшості інших провінцій, маючи принаймні один потік Provincial Nominee Program (PNP), який відповідає експрес-іміграції. Стандартна “візитерська” віза в Канаду – ТУТ. Наступного січня виповниться три роки з моменту запуску першої системи експрес-іміграції IRCC в експлуатацію.

На цей час критерії прийнятності для Alberta Express Entry не були оприлюднені. Набір кандидатів 2018 для швидкої імміграції в Канаду, провінцію Альберта

Кандидати для експрес-іміграції, які отримають провінційну номінацію в посиленому потоці, матимуть 600 додаткових балів загальної системи оцінювання (CRS) та запрошення на подачу заявки (ITA) для постійного проживання у наступному відборі. Номінація в посиленому потоці є єдиним найціннішим фактором в CRS.

За планом імміграційних програм Канади на 2017 рік було встановлено за мету до 54 000 нових постійних мешканців, які прибули через PNP. AIMP уповноважена IRCC видати цього року до 5500 номінаційних сертифікатів. Коли буде оприлюднено новий план урядових квот імміграції (очікувалосядо 1 листопада 2017 року), може існувати підвищення кількості переселенців через PNP, включаючи AINP. Наразі не відомо, скільки кандидатів може бути прийнятним в потоці AINP Express Entry.

Сьогодні ця новина не є єдиним оновленням від джерел AINP, оскільки на початку дня було оголошено новий потік “Можливості”, який не був пов’язаний з експрес-іміграцією. Цей потік також стане активним у новому році.

“Іммігранти є цінною частиною нашої робочої сили та громад. Допомога їм в успішному переселенні має вирішальне значення для постійного процвітання нашої провінції “, – заявила міністр праці Крістіна Грей.

“Ці зміни спростять процеси, скоротять часи очікування та стануть більш справедливими для заявників у всіх секторах, щоб подати заявку на постійне місце проживання в Альберті”.

Населення Альберти становить трохи більше чотирьох мільйонів, з більш ніж половиною всіх мешканців в містах Калгарі та Едмонтону.

Джерело: http://bit.ly/2jqSNws