Нова послуга – оформлення віз на Мальту, недорого

Як оформити візу на МальтуЦього літа наша компанія пропонує доволі рідкісну в Україні послугу – оформлення візи на Мальту (‘виза на Мальту‘). Враховуючи те, що Мальта досить популярний літній курорт для активного відпочинку на морі та відвідання насиченої екскурсійно-культурної програми багато туристів зацікавлені відвідати цю країну в сезон відпусток. Але Посольство знаходиться в Москві і це створює українцям деякі незручності з оформлення візи для в’їзду на Мальту. Тепер ми вирішуємо це питаня, пропонуючи послуги з подання документів у Посольство Мальти через нашу компанію. Мальта – це країна Шенгену, проте з дсоить ліберальними правилами й мінімальними вимогами до переліку документів.

Для отримання мальтійскьої шенгенскьої візи (‘чтобы оформить визу на Мальту’) потрібно:

Віза на Мальту - це Шенген

– Довідка з місця роботи; -або навчання; -або заява від спонсора про утримання;
– Банківська довідка з наявністю 50 Євро (або еквівалент у іншій валюті) на день перебування в країні Мальта (виза требует финаснового обеспечения), або тревел-чеки з аналогічного розрахунку;
– і, зрозуміло, закордонний паспорт, 2 фотографії 3.5*4.5, особисті анкетні дані, підписаний в двох мсцях бланк Заяви-анкети на візу,
+дітям до 18 років нотаріальний дозвіл на виїзд на Мальту від усіх осіб які мають батьківські бо опікунські права (+до 15 років включно з указанням в чийому супроводі діти виїжджають).
Для замовлення послуг зателефонуйте за номерами телефону вказаними в шапці сайту, або заповніть Заявку на сторінці про візи на Мальту – за цим посиланням.