Головне про візи в Англію

КОРИСНО ЗНАТИ

Про візи в Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії:

  • Підготування документів фахівцями нашого агентства для подачі на візу складає 5+/- робочих днів. Середній термін оформлення візи з моменту подачі документів 3-4 тижні. Прискорений термін – від 4х до 10 робочих днів (виконується британською стороною в 90% випадків). Кур’єрська доставка – до 3х днів з моменту винесення рішення по візі. Подати документи можна за 3 місяці (90 днів) до запланованої дати виїзду. Закордонний паспорт подається з документами і повертається після вказаних вище термінів. При цьому, за імміграційним законодавством Візовий відділ Великобританії має право тримати документи на розгляді до 3-х місяців для винесення візового рішення, проте на практиці такі випадки поодинокі.
  • Віза в Англію для тимчасових поїздок (visitor) видається мінімум на 6 місяців.
  • Віза дозволяє перебувати не більше 180 днів в сумі, навіть та, яка видана на 10 років.
  • Візи для тимчасових поїздок (visitor) не дозволяється використовувати з метою проживання в UK шляхом здійснення довготривалих візитів або шляхом здійснення багатьох коротких візитів. Це може призвести до відмови у видачі візи наступного разу.
  • Після в’їзду в United Kingdom британська віза дозволяє здійснювати туристичні поїздки і в Республіку Ірландію без необхідності отримання окремої ірландської візи.
  • Візи для здобуття освіти General Student Tier4 від 16 років дозволяють працювати офіційно до 10-20 годин на тиждень, а після закінчення навчального закладу можна отримати робочу візу до 5 років або візу підприємця не виїжджаючи зі Сполученого Королівства.
  • Віза для дитини, яка подорожуватиме по Сполученому Королівстві в супроводі повнолітніх супроводжувачів міститиме номер паспорту супроводжуючого і надає право в’їзду до Сполученого Королівства виключно в супроводі цієї людини. Тому ми рекомендуємо готувати документи, як дитині без супроводу дорослих (Unaccompanied), тоді можна буде скористатись візою незалежно від наявності супроводу чи самостійної поїздки за супроводом авіакомпанії на час авіаперельоту (Unaccompanied).
  • Від візового збору звільняються чоловік/дружина/діти громадян Європейського Економічного Простору – резидентів Великобританії. А також візовий збір можуть не сплачувати держслужбовці тільки у разі робочого, офіційного або державного візиту, а також працівники міжнародних організацій (ЄБРР, IATA, тощо) також в разі робочого або офіційного візиту. Не сплачують візовий збір дипломати на службі, голови держав та їх подружжя. Звільняються від візового збору і стипендіати державних програм Сполученого Королівства.
  • Діти сплачують візовий збір в однаковому розмірі із дорослими. На кожну дитину не залежно від віку потрібно готувати окремий пакет документів і заповнювати окрему візову заяву.
  • Всі розрахунки з Візовим центром Великобританії проводяться виключно через Інтернет за допомогою платіжної банківської картки. Не розраховуйте оплатити послуги Візового центру на місці готівкою.