Нові робочі візи Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії.

Робоча віза в АнгліюЯкщо раніше на трудові спеціальності допускалися мігранти лише з ЄС. То тепер можливість пропонувати свій труд в Британії зможуть мігранти з будь-яких країн. В тому числі з України. Для цього достатньо буде відповідати вимогам нової трудової візи.

А роботодавцям, які хочуть наймати на трудові спеціальності робітників з-за кордону. З 1 січня 2021 року потрібно буде зареєструватися у ліцензовані спонсори, щоб наймати трудівників з-за меж Великобританії.

Таким чином пропонується уникати дефіциту трудової робочої сили. У зв’язку з виходом Сполученого Королівства з Євросоюзу.

За новою системою громадяни з країн Європейської економічної зони відтепер матимуть ті ж самі можливості, що й трудівники з усих інших країн.

Для отримання робочої візи до Великобританії, трудівники повинні відповідати певним вимогам:
– мати пропозиція роботи від ліцензованого спонсора. Ця пропозиція роботи повинна відповідати необхідним рівням кваліфікації та зарплати
– повинні володіти англійською мовою не менше ніж вимагається для трудової візи.

Щоб працевлаштовувати трудівників з-за меж Сполученого Королівства на роботу, оголошена вакансія повинна відповідати вимогам кваліфікації праці (освіти) та рівня зарплати:
– мінімальний рівень кваліфікації буде встановлений на рівні RQF3 (еквівалент рівню A);
мінімальний поріг заробітної плати від 25 600 фунтів стерлінгів на рік. Деякі вакансії можуть пропонувати менше 25 600 фунтів стерлінгів, наприклад, якщо оголошена робота вимагає працівників, які входять до офіційного списку дефіцитних спеціальностей.

Якщо вищезазначені вимоги виконуються і вакансія надається ліцензованим спонсором. То можна оформлювати візу на роботу до Великобританії.
Зареєструватися на отримання трудової візи можна тут: Реєстрація на робочу візу

 

Публікація підготовлена за матеріалами gov.uk