Прикордонну агенцію Сполученого Королівства Великобританії буде розділено

Новости про UKBA и визы в АнглиюСпівробітникам прикордонного агентства (UKBA) Великобританії (опікується питаннями прикордонного контролю й безпеки і оформлює візи в Великобританію) було сказано, що робота залишиться точно такою ж як вона є – незважаючи на оголошення широких реформ системи видачі віз і контролю іміграції заявлені міністром внутрішніх справ.

Через деякий час після оголошення Терезою Мей  про поділ UKBA навпіл, стало відомо про появу повідомлення для персоналу агенції, яке сором’язливо повідомляє, що працівники “будуть виконувати ту саму роботу, що й раніше, на тому самому місці, з тими самим колегами і з підпорядкуванням тому самому керівництву” незважаючи на реформи (“still be doing the same job in the same place with the same colleagues for the same boss” ).

Секретар Міністерство внутрішніх справ Марк Седвілл написав його для персоналу, щоб проінформувати їх про зміни перед великодніми святами цього року.

У примітці, він розповідає своєму персоналу: «Більшість з нас все одно буде робити ту ж роботу в тому ж місці з тими ж колегами з тим самим босом і з тією ж місією – зберегти британські вулиці безпечними і наші кордони захищеними.”

Він додає: “Я знаю, що всі зміни несуть тривогу і це значна програма реформ.

“Я впевнений, що нові структури і системи зміцнять платформу лідерства Міністерства внутрішніх справ, але це всього лише  платформа. Реалізація – за нами. “

В свою чергу Міністра Тереза Мей також аргументувала необхідність змін: “Агентство мало проблему організації, оскільки воно була створено в 2008 році і його продуктивність одразу була низькою.

“По правді кажучи Агентство не було організаційно налаштоване, щоб поглинути рівень масової імміграції, який ми бачили в останньому уряді.

“Це означало, що агентство ніколи не мало можливості для модернізації своєї структури і системи і вийти на максимальний рівень свого робочого навантаження.”

Заява була зроблена після того, як HASC звинуватив агентство у відставанні розгляду і накопиченні справ щодо надання притулку та щодо імміграції.

У 2011 році незалежний головний інспектор Джона Вайн виявив, що близько 500 000 пасажирів поїздів Eurostar сіли у Франції і прибули до Великобританії без перевірки, попри попереджувальний індекс підозрюваних у тероризмі.

Він також виявив, що прикордонний контроль безпеки було припинено, або він застосовувався випадково і непослідовно, принаймні з 2007 року.

А в листопаді, Вайн виявив тисяч іммігрантів, яким було дозволено залишитися у Великобританії без проходження належних  перевірок через надто велику чергу справ, що накопичилися.

Тіньовий міністр внутрішніх справ Іветт Купер заявив в палаті, що проблеми з імміграцією стали “гірше, не краще” за роботи Мей.

Вона сказала: “Міністр внутрішніх справ має право сказати, що є проблеми в UKBA і вона мала ряд проблем протягом багатьох років.

“І ми маємо певне співчуття вашій пропозиції, але біда з цими пропозиціями в тому, що ви просто відмовляєтесь визнати наростання проблем в органах і в ефективності UKBA відбулося на гірше, а не краще саме за вашого головування.”