віза в Ірландію, Австралію, Нову Зеландію, Китай, Південна Африка. Національні візи країн-ЄС.

Нові напрямки: віза в Ірландію, Китай, ПАР, Австралія і Нова Зеландія

Окрім Великобританії, США та Канади. Наша агенція отримує все більше запитів на візи в Ірландію, Китай, Австралію та Нову Зеландію. А також національні візи до країн-ЄС. За цей рік ми успішно допомогли заявникам отримати в ці країни туристичні візи і для ділових візитів. А також “студентські” візи для здобуття освіти в цих країнах.

Візові збори різняться. І останнім часом уряди всіх країн індексують розміри візових зборів щороку, якщо не кожні 6 місяців. У зв’язку з цим ми важаємо недоцільним разово опублікувати розміри вартості цих віз, адже за декілька місяців вони стануть вже не актуальні. Тому, найкраще уточнювати у нас розмір візового збору в потрібну вам країну під час звернення по візу.

Щодо вартості послуг агенції. То опубліковані на нашому вебсайті ціни актуальні завжди. І ми відповідаємо за їх відповідність. За ЛАНКОЮ ТУТ ви можете з ними ознайомитися.

Серед них – пакет послуг” віза Надійно” створено для заявників, які вже зібрали свої документи. І бажають, щоб для них заповнили візові анкети, щоб перевірили чи все гаразд з зібраними документами, чи дотримані всі формальні вимоги до документів. Від заявників потрібен заповнений опитувальний листок для анкети. Будь-які окремі необхідні послуги можна замовити при потребі додатково (наприклад отримання паспорту з Візового центру і переправлення заявнику по Україні).

Замовникам пакету послуг “віза Легко” ми надаємо загальний список документів на візу в потрібну їм країну. А також бронюємо готель і авіапереліт в обидві сторони на час розгляду їх візової заяви. Отримавши документи за цим списком (або за списком документів рекомендованих по індивідуальній консультації-співбесіді) ми заповнюємо анкету. При цьому клієнти не витрачають час на заповнення опитувальних листків для анкети. Вартість цього пакету послуг покриває час на пошук відповідей для анкети в документах або отримання по телефону чи імейлу відсутньої для анкети інформації. З цим пакетом послуг заявники отримуют супровід перед входом до візового центру. А також отримання паспорту з Візового центру та його передача обраній заявником кур’єрські службі – теж включено.

Перший і другий пакети послуг сплачуються по факту виконання робіт – ми передаємо вам підготовлений пакет документів, ви ознайомлюєтеся з ними і уточнюєте деталі щодо них (за необхідності). Тоді і сплачуєте, в обмін на документи.

І третій пакет послуг з гарантією на отримання візи. “віза Результативно” – сюди включені всі послуги з пакету “віза Легко”. Відрізняється третій пакет послуг лише тим, що оплата винагороди нашій агенції виконується вже після отримання візи заявником.

Ще надаються окремі візові послуги, по одній. Наприклад “оцінка шансів”, переклад документів або індивідуальна консультація-співбесіда. Завдяки співбесіді ви можете отримати ваш індивідуальний список документів. Для отримання візи це означає, що зі свого боку вами буде зроблено усе від вас залежне, що тільки необхідно для позитивного візового рішення.

Вас зацікавило? Телефонуйте (063) 240-10-70.