Мовні курси, навчання за кордоном


Навчання і освіта за кордоном в будь-якій країнi Світу

З нашою допомогою ви можете оформитись на вивчення іноземних мов за кордоном, розпочати міжнародну середню або вищу освіту.

Вартість послуг із зарахування в мовну школу або на курси іноземних мов за кордоном – 3880 грн.. Коледжі, школи-пансіони та університети – за домовленістю.агентство обучение за рубежом British Council
British Council та EducationUK надали сертифікат нашому фахівцю з освіти і навчання за кордоном. Підтвердження про це викладене на сайті Британської Ради – http://www.bcagent.info/gal/business_card.php?id=13673.

1) Вивчення іноземної мови в Англії, на Мальті, у Франції, в Німеччині або в Швейцарії та інших. Підготовка до здачі тестів на сертифікати, адаптація дітей і дорослих до вільного спілкування і навчання на іноземній мові, життя в міжнародному співтоваристві.
Серед наших партнерів:
– мовні школи і лінгвістичні центри – професіонали у сфері навчання мовам;
– кращі школи по навчанню дітей іноземним мовам, літні мовні табори і сім’ї.

2)  Освіта в приватних коледжах і школах Великобританії, США, Канади, Швейцарії і навіть Китаю, інших країн.
Послуги з оформлення навчання в приватних школах і коледжах – це дипломи про середню і посляшкільну освіту міжнародного зразка, які дозволяють без іспитів вступати до будь-яких університетів СВІТУ!

3) Вища освіта в Університетах за кордоном
Отримання вищої освіти у Великобританії, США, Канаді, готельні інститути Швейцарії, університети дизайну та економіки, архітектури і комп’ютерних наук, медицини та інших спеціальностей.

Пропонуємо унікальну послугу – переведення з українського ВНЗ до університету за кордоном.

Для підбору програми навчання зателефонуйте нам за номерами, які вказані в заголовку сайта.