Умови користування Сайтом (Умови)

Умови користування сайтом visa-expert.com.ua (далі – Сайт).
Увага! Перед переглядом Сайту уважно прочитайте ці Умови. Якщо ви не згодні з цими Умовами, не використовуйте Сайт.

Використання Сайту
Сайт дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали з нього (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності
Матеріали та послуги цього сайту надані без жодних гарантій та будь-якої відповідальності щодо них з боку власників і адміністрації Сайту. Сайт не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. В будь-який час без повідомлення можуть вноситися зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, відсутні будь-які і будь-чиї обов’язки щодо їх оновлення. Власники та адміністрація Сайту за жодних обставин не несуть відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.
Якщо звертаєтесь до нас із запитом і/або замовленням на консультацію, і/або на наші послуги ви автоматично погоджуєтесь на можливу відмову (не надання відповіді) в наданні вам послуг і консультації без пояснення причин з нашого боку.

Реєстрація на сайті
Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.
У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотний зв’язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення адміністрація Сайту може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Власники та адміністрація Сайту не несуть відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних
Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте Сайт (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох Куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо Куки і можемо застосовувати анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з’явитися на інших сайтах.