Послуги візової підтримки. Бронювання авіаквитків і готелів онлайн для візи. Переклад візових та інших документів.

Переїзд батьків, дітей

Віза для дітей чиї батьки є громадянами Великобританії або їх членами родини. Віза для батьків або інших близьких родичів, які потребують догляду по віку або за станом здоров’я.
Послуги з підтримки оформлення візи до Великобританії (Англії) – заповніть форму запиту. На електронну пошту або в СМС ви отримаєте підтвердження вартості послуг, на e-mail ми також надсилаємо інструкції з подальшого кроку для підготування ваших документів на візу. Оплата послуг можлива по факту – після підготування і при передачі вам документів підготовлених для подання на візу.

Які потрібні документи на візу для проживання з родиною в Великобританії:
– підтвердження безпосереднього родинного зв’язку;
– підтвердження володіння англійською мовою на рівні CEFR A1;
– закордонний паспорт з 1 аркушем чистим з обох сторін для візи;
– 2 фото 3,5*4,5 см, кольорові (від підборіддя до маківки голови 32-34 мм.);
– рекомендовані нами в індивідуальному порядку документи для отримання візи.
Повністю вимоги до заявників на візу членів родини вказано в Імміграційних правилах Сполученого Королівства: Appendix FM-SE і Annex FM 1.7: financial requirement.

Сума витрат на візу – 1750 Євро для дитини на імміграційну візу + 300 Євро immigration health surcharge на кожний рік перебування дитини з батьками в Сполученому Королівстві; від 3700 Євро для оформлення імміграційної візи дорослим членам родини, які будуть на утриманні сім’ї в Великобританії. Термін, протягом якого родичі можуть проживати в Великобританії залежить від терміну дозволеного перебування там спонсора, і від цього залежить остаточна вартість візових послуг – до 7250 Євро на 10 років.

Якщо ваш член сім’ї є громадянином однієї з країн Європейського Економічного Простору або Швейцарії (але не Великобританії) – перейдіть на сторінку Фемілі Перміт (EEA Family Permit).

До суми витрат включено:
– надання індивідуальної консультації;
– візовий збір;
– immigration health surcharge;
– заброньований авіаквиток на час візового процесу;
– переклади ваших документів на англійську, з завіренням в бюро перекладів;
– заповнення правильної онлайн-форми на візу;
– призначення зручної для вас дати і часу співбесіди на наявні вільні місця в черзі до візового центру;
– виконання операції оплати візового збору онлайн;
– надання повного списку потрібних документів відповідно ваших можливостей;
– організація TB-test в акредитованій клініці (для візи більше ніж на 6 міс.);
– постійне консультування до подачі на візу, як правильно підготувати персональні документи;
– перевірка документів і інформування про помилки;
– інструктаж щодо співбесіди зі службовцем візового центру;
– доставка паспорту з Візового центру на зручну для клієнта адресу в Україні;
– гарантія.

Гарантія: в разі повного виконання наших вимог і не отримання візи не з вашої вини, якщо тип візи був вибраний нами, а не за вашими побажаннями – ми підготуємо надані вами повторно документи для подачі заяви на візу другий раз без доплати за нашу додаткову роботу направлену на подолання відмови (окрім візового збору, перекладу додаткових документів, доставки паспорту по Україні, (додаткових послуг за вашої потреби) – все це потрібно буде сплатити додатково) або підготуємо зібраний вами дублікат візових документів на апеляцію (апеляційний збір сплачується додатково).

За додаткову плату і по-домовленості можуть бути надані додаткові послуги – ВІП-послуги (вхід поза чергою, трансфер до Візового центру, тощо), інші обов’язкові документи.

Звертаючись до нас по консультацію або за послугами ви заздалегідь погоджуєтесь на можливу відмову в наданні вам послуг і/або консультації (або не надання відповіді на запит) без пояснення причин з нашого боку.