Family Permit – віза Великобританії для сім’ї громадян Євросоюзу

Фемілі Перміт в Великобританію для сімей громадян країн-ЄС
Список документів на отримання статусу і віньєтки Фемілі Перміт в Великобританію (Англію, Шотландію, Уельс) і Північну Ірландію.

Згідно додатку до офіційної анкети:

 1. Підтвердження особи та громадянства спонсора – громадянина/громадянки ЄС. Наприклад копія сторінки біометричних даних паспорта чи національного посвідчення особи
 2. Доказ того, що спонсор (хто має громадянство країни-ЄС) або проживає у Великобританії і є Qualified person, як зазначено в регламенті 2016 року (необхідні докази залежать від того, за якою кваліфікацією вони проживають у Великобританії); або має pre-/Settled-Status; або буде подорожувати до Великобританії протягом 6 місяців з дати подання заявки (докази можуть включати, наприклад, бронювання авіаквитків до Великобританії та бронювання готелів у Великобританії)
 3. Підтвердження сімейного стану – наприклад свідоцтво про народження (для дітей), усиновлення, свідоцтво про шлюб (для подружжя), або документ про цивільне партнерство
 4. Якщо мешкали разом, надайте докази того, що живете в спільному помешканні. Наприклад, це можуть бути листи соціального обслуговування, документи офіційної організації, договори іпотеки чи найму, банківські виписки або комунальні платежі, адресовані обом за цією адресою
 5. Докази, що підтверджують дійсні стосунки. Наприклад, спільні банківські виписки, спільні комунальні платежі, спільні договори оренди або іпотечного кредиту. Партнери, які не живуть разом, надають докази спільного проживання, що планують одружитися чи жити разом у майбутньому (матеріальні документальні докази, а не власні слова)
 6. Закордонний паспорт в оригіналі, з наявністю як мінімум одного чистого з двох сторін АРКУША для візи
 7. Копії інших паспортів або туристичних документів
 8. Інформація про візит: Документи, які підтверджують заявлені в анкеті плани і мету візиту, такі як деталі подорожі / деталі рейсів / запрошення / докази про імміграційний статус спонсора
 9. Інші докази на розсуд заявників.
Наша агенція рекомендує складати індивідуальний список документів. Які переконають візових офіцерів видати Family Permit з урахуванням особливостей ваших обставин. Для цього пропонується послуга "візова консультація-співбесіда". З нею ви зможете сформувати пакет документів, які ви дійсно в змозі надати. І які задовольняють умовам отримання візи.

Звичайний термін видачі візи цього типу складає 3 тижні від моменту подання візової заяви  (документів) і біометрії.

За EEA Family Permit в Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії не стягується візовий збір станом на 2018р.

З віньєткою EEA Family Permit – EEA family member яка дійсна до 6 місяців отримувачі можуть:

 • подорожувати до Сполученого Королівства;
 • навчатися протягом терміну її дії;
 • перереєструвати цивільне партнерство у шлюб;
 • проїжджати транзитом (на шляху до іншої країни);
 • працювати на оплачуваній або не оплачуваній роботі;
 • жити у Сполученому Королівстві протягом терміну її дії;
 • одружитися або зареєструвати цивільне партнерство, подати заяву про намір зареєструвати шлюб чи цивільне партнерство.

Як довго можна перебувати в Сполученому Королівстві за такою “візою”:

До 6 місяців. Перед закінченням терміну її дії необхідно подати документи для отримання картки резидента, якщо необхідно залишитися на довше або переїхати до Великобританії.

Незалежно від користування пакетами послуг, або в додаток до них ви можете замовити виокремлені послуги/роботи з підготування документів на візи.
А саме:

 • телефонна консультація “попередня оцінка шансів” 1000 грн. Оформлення результатів письмово (надішлемо на і-мейл) +1000 грн.
 • переклад документів на англійську мову (150 грн. за тисячу знаків з пробілами якщо документ українською або російською, 320 грн. за тис.зн. з пробілами за переклад з інших мов на англійську).
 • консультація-співбесіда із формуванням індивідуального списку наявних у вас документів з якими у ваших особистих обставинах дійсно можливо отримати візу, 2000 грн.
 • підготування повних, готових текстів допоміжних документів (запрошення, мотивація, програма туру і т.ін.) – 2000 грн. одна сторінка.
 • заповнення паперових форм 450 грн./сторінка.
 • бронювання готелю 650 грн. (безоплатно в разі внесення наперед депозиту в сумі повної вартості проживання для викупу після отримання візи).
 • авіабронювання 650 грн. (безоплатно в разі внесення наперед депозиту в сумі повної вартості авіаквитка для викупу після отримання візи).
 • отримання паспортів за дорученням, перевірка візи на відсутність помилок і пересилання на відділення “Нова Пошта” у вашому місті – 650 грн/паспорт. Візовий центр може запропонувати свою послугу кур’єрської доставки (без перевірки правильності видачі вашої візи), замовлення послуги Візового центру можливо не пізніше початку подачі у них документів – користуйтеся за зручністю.
 • бронювання і адміністрування оплати додаткових сервісних послуг Візових центрів (запис на подачу без черги, не здавати паспорт до візового рішення, тощо наприклад у Візовому центрі Великобританії https://bit.ly/2HYxMzy). 15% від вартості послуги +гривневий еквівалент її повної вартості для сплати.
 • адміністрування оплати візового збору: 15% його вартості +гривневий еквівалент повної вартості візового збору для сплати. Якщо не включено в обрану вами послугу. Сюди входить і призначення дати і часу подачі документів в Візовий центр. Та реєстрація в списки на вхід до Візового центру.
 • підготування онлайн-анкети окремо від пакетів послуг 2750 грн./анкета на основі повністю заповненого опитувального листка і усіх документів без виключення в наявності. Без присутності заявників.
 • супровід (зустріч) за півгодини перед часом призначеним на вхід Візовим центром 650 грн.
 • очікування виходу заявників після подачі документів та біометрії 650 грн./година.
 • термінове виправлення помилок в перекладах документів, терміновий друк документів 950 грн. + фактичні витрати.
 • термінове виконання послуги (за 24 години з моменту отримання усіх документів без виключення і всієї необхідної інформації) – вартість збільшується в два рази.
 • якщо послуга не передбачає присутності заявників – наприклад телефонна консультація, заповнення анкети, переклад документу – тоді вартість за кожну з таких робіт/послуг при виконанні в присутності заявників збільшується в два рази.

Що стосується лише візи в Великобританію:

 • подача після відмови у візі на 10 років: +200 $ +збір за запит витягу про причини такого рішення з кожного такого заявника в замовленні.